Tenzo seinariiul Bridge 162 cm valge/tamm

Tootekood
99356
529,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 162 cm Kõrgus: 190 cm Sügavus: 25 cm
Seinariiul Bridge võlub oma lihtsuse ning ajatu disainiga. Skandinaavialikud puhtad jooned lisavad minimalistliku nooti ning maitsekas valge lisab põhjamaist kargust. Selline kooslus toob ruumi avarust ning on visuaalselt äärmiselt kaunis. Sobitades riiulit teiste disainelementidega, loote ainulaadse sisekujunduse. Riiulite komplekt on hoolikalt kujundatud ning annab võimaluse ise disainida riiulite asetus, mis sisekujunduses koheselt pilku püüab.

Seinariiul on valmistatud lakitud MDF mööbliplaadist. Riiuli toed on valmistatud tammepuidust. Seinariiuli vaheriiuleid on mugav paika panna, seega saate valida ise, millise kujunduse riiulitega valite. Riiul on mõeldud seinale kinnitamiseks. Valige õiged kinnitusvahendid vastavalt oma seina materjalile.

Materjal: MDF mööbliplaat, täispuit
Viimistlus: tamm, valge
Tootesari: Bridge