Seinavalgusti Ginkgo kuldne/must

Tootekood
526323
125,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 30 cm Kõrgus: 33 cm Sügavus: 25 cm
Eksklusiivne sari Ginkgo pakub visuaalset põnevust ning harmooniat. Seinavalgusti kaasaegne värvi kombinatsioon mõjub rikkalikult ning loob ruumi elegantse atmosfääri. Valgusti musta tooni täiustavad ideaalselt tema kuldsed lehemotiiviga kuplid mis on täiuslikuks aktsendiks. Luksuslik seinavalgusti on lisaks oma praktilisusele ka äärmiselt silmapaistev disainelement.

Seinavalgusti Ginkgo plaat on marmorist, valgusti jalg metallist. Kuppel on valmistatud alumiiniumist, viimistletud kuldse tooniga. Valgusti kaabli pikkus on 20 cm.

Materjal: metall, marmor
Värv: must, kuldne
Sokkel: E27
Maksimaalselt 1x40W