Sleepwell kontinentaalvoodi Red 90x200 cm hall jäik

Tootekood
529184
Special Price 370,40 € Regular Price 463,00 €
Hinnavõit 92,60 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Kõrgus: 35 cm Sügavus: 200 cm
Vastupidava kangaga kaetud kontinentaalvoodi koosneb vedrudeta alusraamist ja jäigast vedrumadratsist. Alusraam on vooderdatud 3 cm High Resilience porolooniga. Vedrumadratsil on 5-tsooniline pakitud (pocket) vedrusüsteem, kus kõik vedrud on pakitud eraldi riidest kotikestesse ning pakuvad kehale paremat tuge. Mõlemad madratsi pooled on vooderatud kvaliteetse 3 cm High Resilience porolooniga. Madratsi kõrgus 22 cm ja alusraami kõrgus 15 cm. Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Toote eluea pikendamiseks soovitame kasutada kattemadratsit.

NB! Voodi jalad, voodiots ja kattemadrats ei kuulu komplekti, vali juurde sobivad Sleepwelli tooted.

Vedrustus: pocket vedrustus, vedrutraadi läbimõõt 2.0/1.8 mm
Pehmendus: HR poroloon
Jäikus: jäik
Materjal: puit
Kangas: hall (polüester)

Võimalik on juurde osta samast kangast kattega peatsiots. Valida on 9 erineva peatsiotsa vahel Sleepwell voodipeats Dione, Fashion, Kronang, Bris, Rosliden, Knappad, Geometry, Aratorp ja Pillow.
-20%
Sama sarja tooted