Softcare tekstiilkaitsevahend 500 ml

Tootekood
66316
18,00 €
Laos: 10 tk
Softcare Tekstiilikaitse moodustab mustust ja niiskust tõukava kaitsekihi tekstiilikiudude ümber.
Tekstiilid muutuvad hõlpsamini hooldatavaks, kui mustus ei kleepu tekstiili pinnale ega moodusta püsivaid plekke.
Tekstiilikaitse sobib kõikidele tekstiilidele, materjalist sõltumata. Kaitse ei muuda tekstiili välimust, kombatavust ega õhu ja veeaurude läbivust.
Kaitsekiht kanda alati kuivale, puhtale pinnale. Kui kaitset tehakse vanale pinnale, tuleb jälgida, et tekstiilis ei oleks nähtavat mustust. Mööbliese või vaip tuleks enne kaitsetöötlemist kindlasti tolmuimaja abil tolmust puhastada.
Raputa pudelit enne kasutamist, nii et vahend oleks ühtlaselt segatud. Piserda kaitsevahend tekstiilile või vaibale nii, et pind märguks ühtlaselt, see ei pea olema läbimärg. Kaitset tuleb kasutada maksimaalselt
1 dl paksule mööbliriide ja ca 1,5 dl paksule narmasvaiba ruutmeetrile. Arvestada võib seega, et 5 dl pudelist piisab viie inimese pehme mööbli komplekti kasutatavatele pindadele või ühele keskmise suurusega narmasvaibale.
Kui piserdad vahendit liiga palju ühte kohta ja sinna jääb heledam laik, siis tuleb vahendit jagada laiemale alale, niisutades seda kohta alguses uuesti vahendit piserdades ning siis näit. pehme rätikuga kergelt laiali hõõrudes.
Kui kardad õrnema materjali reaktsiooni, katseta vahendi toimet kõigepealt serva all või mõnes muus varjatumas kohas.

Kaitse peab tavalises kasutuses vastu u. 2 aastat, kuid endla on selle toimet võimalik kontrollida veetilga abil. Aseta veetilk kaitsevahendiga töödeldud pinnale ja niikaua, kuni veetilk püsib seal imendumata tekstiili kiududesse (sellisel juhul tekstiil muutub märjaks), on kaitsekiht veel alles.

Kaitsevahendi kasutamine on ohutu ja see ei põhjusta allergiaid või muid riske tervisele. Piserdamise ajal tuleb siiski lahusti (isopropanool-alkohol) tõttu tagada piisav ventilatsioon näiteks aknaid või uksi lahti hoides või seades tsentraalse ventilatsiooni suurema võimsuse peale. Samuti ära piserda vahendit lahtise tule lähedal ning ära suitseta piserdamise ajal. Lapsed ja koduloomad tuleks piserdamise ajaks viia teise ruumi. Pärast lahusti aurustumist töödeldud pind ei põhjusta mingit riski tervisele ega muutu materjali käitumine, näiteks tekstiili tuleohtlikkus ei muutu.
NB! Eelnevalt katseta varjatud kohas!