Söögilaud Blackburn 220 cm

Tootekood
99828
669,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 220 cm Kõrgus: 74 cm Sügavus: 90 cm
Söögilaud Blackburn võlub oma kauni ning ajatu disainiga. Söögilauale annab iseloomu tammepuidust lauaplaat, mis on maitsekaks aksendiks jõulisele mustale- see kombinatsioon on ka visuaalselt kaunis. Maitseka välimusega söögilaud on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning seda on lihtne sobitada teiste sisustuselementidega.

Söögilaua raam on valmistatud metallist. Lauaplaat on valmistatud FSC sertifikaadiga tammepuidust ning lakitud matt- läbipaistva lakiga.

Kauni ning maitseka sisekujunduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Blackburn sarja tooteid.

Materjal: täispuit, metall
Viimistlus: must, tamm
Tootesari: Blackburn