Söögilaud Derby 200 cm

Tootekood
99914
395,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 200 cm Kõrgus: 76 cm Sügavus: 90 cm
Söögilaud Derby võlub oma maalähedase ning jõulise disainiga. Lauale lisab iseloomu tema suitsune hall lauaplaat, mis koos tumedate jalgadega kombineerivad omal huvitaval moel kaasaegse ning vana stiili. Maitsekas söögilaud on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka väga praktiline.

Söögilaua plaat on suitsuse pruunikas-halli tooniga viimistletud FSC sertifikaadiga männipuidust. Laua karkass koosneb neljast musta viimistlusega jalast, lisaks keskel läbi jooksev kolmnurk tugi. See muudab laua eriti vastupidavaks.

Maalähedase ning hubase mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Derby sarja tooteid.

Materjal: FSC männipuit
Viimistlus: must, pruunikas suitsuhall
Tootesari: Derby