Tenzo söögilaud Taco must

Tootekood
99487
299,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 110 cm Kõrgus: 74.5 cm Sügavus: 110 cm
Söögilaud Taco võlub oma tagasihoidliku ning värske välimusega, tuues ruumi visuaalset avarust. Söögilaua disain ning jõuline toon moodustavad koos harmoonilise kombinatsiooni, mis sobib pea igasse interjööri. Maitsekas söögilaud loob mõnusa atmosfääri ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi lõõgastava olustiku.

Söögilaud raam on valmistatud metallist. Lauaplaat on valmistatud musta viimistlusega vastupidavast 18 mm mööbliplaadist HPL kattega-kõrgsurvelaminaat. Laua kandevõime kuni 120 kg.

Materjal: mööbliplaat, metall
Viimistlus: must