Söögilaud Wayne must

Tootekood
96869
125,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 138.4 cm Kõrgus: 77.1 cm Sügavus: 90 cm
Silmapaistev söögilaud Wayne võlub oma jõulise tooni ning kaasaegse disainiga. Lauale annavad iseloomu tema mustas toonis jalad ning koos tamme imitatsiooniga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi visuaalset kontrasti ning maitsekust. Söögilaua disain on maitsekalt väljapeetud ning puhas. Trendika välimusega söögilaud on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline tänu oma pikendatavale osale.

Söögilaud on valmistatud kvaliteetsest melamiinkattega puitlaastplaadist. Laua jalad ja raam on viimistletud musta tooniga ning laua plaat harjatud tamme imitatsiooniga.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Wayne sarja kummuteid ning kappe.

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Viimistlus: harjatud tamm, must
Sama sarja tooted