Stroma vedrumadrats Olympia 70x190 cm

Tootekood
97661
612,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 70 cm Kõrgus: 24 cm Sügavus: 190 cm
Olympia vedrumadrats on keskmisest kõvem, mugav ning vastupidav madrats. Sobib ka suurema kehakaaluga inimestele ning nendele kes armastavad magada selili või külili.

Madrats on kaetud naturaalse, looduslikust kiust valmistatud antibakteriaalse kangaga Tencel®, mille tootmisprotsessis on kasutatud minimaalselt keemilisi ühendeid. Erakordselt pehme, õhku läbilaskev ning niiskust reguleeriv kangas. Kangas vastab Öko-Tex100 rahvusvahelisele standardile. Kangas ühelt poolt tepitud linakiu kihiga, teiselt poolt naturaalse kaamelivillakiu kihiga.
Täidismaterjalina on kasutatud valgeid, õhu läbilaskvaid, termotöödeldud puuvillavilte ja puuvilla ning naturaalset latexit. Naturaalne latexikiht lisab madratsile pehmust ning mugavust.
Madratsil on micropocket vedrustus, mis järgib inimese kehakuju. Sõltumatu vedrusüsteem toetab selga ning kehakaal jaguneb ühtlaselt madratsile, mis kindlustab parima magamismugavuse. Micropocket (taskustatud tüüpi) vedrublokk, vedrutraadi läbimõõt 1,30 mm, 545 vedru/m2 kohta, vedrud ühendatud lameda terastraadist raamiga. Madratsi külgedel on spetsiaalsed lisa tugivedrud, tagades madratsile hingavuse ning andes täiendavat tuge madratsi servadele, takistades servade äravajumist.
Garantii vedrudele 7 aastat.
Innovaatiline 3Space® kangas madratsi külgedel tagab parima õhutuse madratsi sisemuses, hoides madratsi kuiva ja värskena. Madratsi külgedel tugevdatud sangad, valmistatud samast kangast mis madrats. Madratsi kõrgus on 24 cm.
Toode on pakitud tugevasse polüetüleenkotti.

Sisu: mikropocket vedrustus
Kangas: puuvillane kangas
Tootesari: Olympia