Stroma vedrumadrats Reva 70x190 cm

Tootekood
97657
330,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 70 cm Kõrgus: 20 cm Sügavus: 190 cm
Madrats Reva on pocketvedrudega madrats, mis jälgib inimese kehakuju ja tagab hea puhkuse. Soovitatav neile, kes tahavad keskmiselt kõva anatoomilist madratsit.

Madrats on kaetud kvaliteetse SilverSafe® Fiber kangaga. Tänu kangas asuvatele hõbekiududele on SilverSafe® kangas antistaatiline, stabiliseerib kehatemperatuuri ning –lõhnu, ning on parima kaitsega mikroobide vastu. Kangas vastab Öko-Tex 100 rahvusvahelisele standardile. Kangas mõlemalt poolt tepitud puuvillakiuga. Täidismaterjalina on kasutatud valgeid, õhku läbilaskvaid, termotöödeldud puuvillavilte ja puuvillakihte. Madratsil on pocket tüüpi vedrustus, mis järgib inimese kehakuju. Sõltumatu vedrusüsteem toetab selga ja kehakaal jaguneb ühtlaselt madratsile, mis kindlustab parima magamismugavuse.
Pocket (taskustatud tüüpi) vedrublokk, vedru traadiläbimõõt on 1,80 mm ning 245 vedru/m2 kohta, vedrud ühendatud lameda terastraadist raamiga. Madratsi külgedel on spetsiaalsed lisa tugivedrud, tagades madratsile hingavuse ning andes täiendavat tuge madratsi servadele, takistades servade äravajumist. Madratsi külgedel on lisa õhuavad, tagades parima õhutuse madratsi sisemuses. Madratsi külgedel tugevdatud sangad, valmistatud samast kangast mis madrats. Madratsi kõrgus on 22 cm. Toode on paikitud tugevasse polüetüleenkotti. Garantii vedrudele 7 aastat.

Vedrustuse tüüp: pocket
Tootja: Stroma
Sari: Reva