Tarneaeg ja transport

Covid-19 pandeemia on kahjuks terves maailmas põhjustanud ulatuslikke tarneprobleeme ning mitmete materjalide defitsiiti. Seetõttu võivad Aatriumist tellitud mööbli tootmis- ning tarneprotsessid olla ajutiselt häiritud.

Alates 26.10.2020 esitatud tellimuste puhul jätab Aatrium endale õiguse ettenägematute asjaolude ilmnemisel pikendada tellitud kauba tarnetähtaega kuni 2 kuu võrra. Aatrium annab tarneaja pikenemisest teile esimesel võimalusel teada ning sellist tarneaja pikendamist ei loeta lepingu rikkumiseks.

Anname endast parima, et teie tellitud mööbel jõuaks teieni siiski õigeaegselt.

Transpordime kaupa Eesti piires. 

Kauba kohale toimetamiseks saad valida Sulle sobilikuma viisi järgnevatest valikutest. 

"Kohaletoimetamine kliendi juurde"

Valinud selle viisi, toimetab Aatrium Sisustuskaubamaja AS kauba Teile koju, tellimusel märgitud aadressile (kaasa arvatud Saaremaa, Hiiumaa, Muhumaa).

Enne kauba väljasaatmist võtab kullerfirma Teiega ühendust ja lepitakse kokku täpne kohaletoimetamise aeg. Kauba kättetoimetamine toimub kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa. 

NB! Kogu Eestis toome kauba tuppa olenemata korrusest.

NB! Suuregabariidilise mööbli sissetoomise võimalikkuse eest vastutab klient. Vajadusel võib lisanduda montaaži hind.

Küsimuste korral võta palun ühendust e-pood@aatrium.ee või telefonil: 506 2869

Hinnakiri piirkonniti: 

  1. Tallinna linn ja Harjumaa 30€
  2. Tartu ja Pärnu linn 30€
  3. Raplamaa, Läänemaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa, Tartumaa, Pärnumaa 49€
  4. Ida-Virumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Saaremaa 59€
  5. Valgamaa, Põlvamaa, Võrumaa, Hiiumaa 69€

"Kättesaamine kaupluses Pärnu mnt 234/238" - tellitud kaubad saate kätte otse meie kauplusest, mis asub aadressil Pärnu mnt 234/238, Tallinn (Järve Keskuses). Teatame Teile aja, millal võite tellitud kaubale järele tulla.

"SMARTPOST PAKIAUTOMAAT" - ostukorvis on ainult kodukaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 3.90 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartpost pakiautomaati kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist saadetakse telefoni teel teavitus ja pakiautomaadi kood. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. transport.

"SMARTPOSTI KULLER" - kui ostukorvis on ainult kodukaubad või muud väikesemõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 12 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartposti kuller kauba otse Teie koju, tellimusel märgitud aadressile, kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega kindlasti eelnevalt telefoni teel ühendust. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. sh. transport.