Tarneaeg ja transport

Transpordime kaupa Eesti piires. 

Kauba kohale toimetamiseks saad valida Sulle sobilikuma viisi järgnevatest valikutest. 

"Kohaletoimetamine kliendi juurde" - hind üle Eesti 39€

Valinud selle viisi, toimetab Aatrium Sisustuskaubamaja AS kauba Teile koju, tellimusel märgitud aadressile. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku täpne kohaletoimetamise aeg. Kauba kättetoimetamine toimub kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa. 

Tallinna ja Harjumaa piires (kuni 30 km Tallinnast) on võimalik tellida kaup tuppa. Korrusetasu alates 2. korrusest maksab 4 €/korrus. Väljaspool Harjumaad pakume transporti hetkel kuni Teie maja välisukseni. 

Küsimuste korral võta palun ühendust e-pood@aatrium.ee või telefonil: 6140 207


"Kättesaamine kaupluses Pärnu mnt 234/238" - tellitud kaubad saate kätte otse meie kauplusest, mis asub aadressil Pärnu mnt 234/238, Tallinn (Järve Keskuses). Teatame Teile aja, millal võite tellitud kaubale järele tulla.

"SMARTPOST PAKIAUTOMAAT" - valik tekib siis, kui ostukorvis on ainult kodukaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 3.90 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartpost pakiautomaati kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist saadetakse telefoni teel teavitus ja pakiautomaadi kood. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. transport.

"SMARTPOSTI KULLER" - valik tekib, siis kui ostukorvis on ainult kodukaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 12 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartposti kuller kauba otse Teie koju, tellimusel märgitud aadressile, kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega kindlasti eelnevalt telefoni teel ühendust. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. sh. transport.