Tarneaeg ja transport

Kauba saab kätte mitmel viisil:

"Kohaletoimetamine kliendi juurde" - Valinud selle viisi, toimetab Aatrium Sisustuskaubamaja AS kauba otse Teie koju, tellimusel märgitud aadressile. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega kindlasti eelnevalt telefoni teel ühendust ja lepitakse kokku täpne kohaletoimetamise aeg. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa. Transpordi hind lisandub teie tellimusele märgitud aadressi alusel.  Hetkel pakume väljaspool Harjumaad transporti ainult maja ette.

Tallinna ja Harjumaa piires tuuakse kaup tuppa. Korrusetasu alates 2. korrusest maksab 4 €/korrus.

Küsimuste korral võta palun ühendust e-pood@aatrium.ee või telefonil: 6140 207

Maakond Hind € (ei sisalda korrusetasu!)

Harjumaa

Hiiumaa

Ida-Virumaa

Jõgevamaa

Järvamaa

Lääne-Virumaa

Läänemaa

Põlvamaa

Pärnumaa

Raplamaa

Saaremaa

Tartumaa

Valgamaa

Viljandimaa

Võrumaa

29.00

49.00

44.00

39.00

39.00 

39.00

39.00 

44.00

39.00

39.00

49.00

39.00 

44.00

39.00 

44.00


"Kättesaamine kaupluses Pärnu mnt 234/238" - tellitud kaubad saate kätte otse meie kauplusest, mis asub aadressil Pärnu mnt 234/238, Tallinn (Järve Keskuses). Teatame Teile aja, millal võite tellitud kaubale järele tulla.

"SMARTPOST PAKIAUTOMAAT" - valik tekib siis, kui ostukorvis on ainult kodukaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 6 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartpost pakiautomaati kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist saadetakse telefoni teel teavitus ja pakiautomaadi kood. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. transport.

"SMARTPOSTI KULLER" - valik tekib, siis kui ostukorvis on ainult kodukaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 14 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartposti kuller kauba otse Teie koju, tellimusel märgitud aadressile, kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega kindlasti eelnevalt telefoni teel ühendust. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. sh. transport.