Tellimine

Tellimuse vormistamine

Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige  "Lisa ostukorvi" nupule. Ostukorvis "Vaata korvi" lehel saate muuta kauba kogust, kirjtuades halli kasti sobiv kogus. Muutuste salvestamiseks vajutage nuppu "Uuenda ostukorv". Kui soovite kaupa edasi valida, vajutage nuppu "Jätkan ostlemist".

Tellima asumiseks klikkige "Ostukorvis" lingile "Vormista ost". 

1. TARNE

Sisesta tarneaadress, e-mail ja kontakttelefon. Kõrval tulbast vali sobiv tarnemeetod. Tarnemeetodi valiku annab vastavalt ostukorvis lisatud toodete põhjal ("Kättesaamine kaupluses", "Koju kätte", "Smartposti pakiautmaat" või "Smartposti kuller"). Kui tarnemeetod on valitud vajutage "Järgmine".

2. ÜLEVAADE JA MAKSMINE

Kui olete kõik vajaliku (eelpool loetletud) sisestanud, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid paremas tulbas "Tellimuse ülevaade" ja valige makseviis, vajutades sobivale lingile ("Järelmaks", "EveryPay", "Swedbank", "SEB", "LHV", "Tasun arvega") ning seejärel "Vormista ost".Tellimuse täitmise tähtajad

Tellimuse täitmise tähtaeg on 2-10 nädalat, sõltuvalt tellimusest. Kui tellitud kaubad on meie laos olemas, saame need Teile saata juba tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Täpse tarneaja teatame Teile telefoni või e-posti teel hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Nädalavahetusel esitatud tellimused käsitletakse uue nädala esimesel tööpäeval.

Tellimuse tühistamine

Teil on võimalus tellimus tühistada, kui te ei ole veel tellitud kaupa kätte saanud - teavitage meid sellest telefonil 614 0207 või e-postile e-pood@aatrium.ee