Tellimine

Tellimuse vormistamine

Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige  "Lisa ostukorvi". Ostukorvis "Vaata korvi" lehel saate muuta kauba kogust, kirjutuades halli kasti sobiv kogus. Muutuste salvestamiseks vajutage nuppu "Uuenda ostukorv". Kui soovite ostukorvi täiendada, vajutage nuppu "Jätkan ostlemist".

Tellima asumiseks klikkige "Ostukorvis" lingile "Vormista ost". 

1. TARNE

Sisestage tarneaadress, e-mail ja kontakttelefon. Valige sobiv tarnemeetod. Tarnemeetodi valik kuvatakse ostukorvi lisatud toodete põhjal ("Ise järgi", "Koju kätte", "SmartPost pakiautomaat" või "SmartPosti kuller"). Kui tarnemeetod on valitud, vajutage "Järgmine".

2. ÜLEVAADE JA MAKSMINE

Kui olete kõik vajaliku (eelpool loetletud) sisestanud, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid paremas tulbas "Tellimuse ülevaade" ning valige makseviis, vajutades sobivale lingile ("Liisi järelmaks", "EveryPay", "Swedbank", "SEB", "LHV", "Tasun arvega") ning seejärel "Vormista ost".Tellimuse täitmise tähtajad

Tellimuse täitmise tähtaeg on 2-10 nädalat, sõltuvalt tellimusest. Kui tellitud kaubad on meie laos olemas, saame need Teile saata juba tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Täpse tarneaja teatame Teile telefoni või e-posti teel hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Nädalavahetusel esitatud tellimused käsitletakse uue nädala esimesel tööpäeval.

Tellimuse tühistamine

Teil on võimalus tellimus tühistada, kui te ei ole veel tellitud kaupa kätte saanud - teavitage meid sellest telefonil 614 0207 või e-posti teel e-pood@aatrium.ee