Tool Elaine

Tootekood
514919
209,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 59.5 cm Kõrgus: 80.5 cm Sügavus: 59 cm
Stiilne vintage söögi toa tool on kaetud polüestrist velvet kangaga. Sametine kangas lisab retroliku hõngu ja aitab luua trendikat atmosfääri. Elegantne tool on polsterdatud porolooniga ning istet kaunistavad dekoratiivsed nööbi kohad. Jalad metallist, viimistletud musta värviga. Tooli istumiskõrgus 49 cm ja istumissügavus 42 cm. Kindlasti soovitame toolile juurde osta mööblivildid, et kaitsta põrandat

Materjal: metall
Värv: antratsiithall
Iste: poroloon
Kangas: polüester (100%)
Tootesari: Elaine