Tool Fos

Tootekood
514914
179,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 59.5 cm Kõrgus: 77 cm Sügavus: 53.5 cm
Tool Fos on modernne pilgupüüdja trenditeadliku inimese sisustuses. Musta kunstnahaga tool ammutab inspiratsiooni tööstuslikust keskkonnast ning mõjub sügava tooni ja õmblusdetailide poolest industriaalselt. See on hea võimalus lisamaks ümbritsevale atmosfäärile urbanistlikku ja stiilipuhast aktsenti.

Stiilse kontoritooli rattad ja raam on plastikust. Istumiskõrgus on reguleeritav gaaspumpmehhanismi abil vahemikus 44-50 sentimeetrit. Tooli kõrgus on reguleeritav vahemikus 77-83 sentimeetrit.

Materjal: plastik
Värv: must
Kangas: kunstnahk