Tool Kenya hall

Tootekood
99490
125,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 11 tk
Toote mõõdud:
Laius: 65 cm Kõrgus: 82 cm Sügavus: 64 cm
Tool Kenya võlub oma maitsekalt tagasihoidliku värviga, lisades ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Malbe toon ning kaunis kuju loovad üheskoos harmoonilise koosluse, mis tekitab ruumi meeldiva ning värske õhustiku. Maitsekas tool loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega.

Tooli karkass ning jalad on valmistatud puidust. Istumismugavuse tagab kvaliteetne pehme poroloon. Istumiskõrgus on 41 cm ja istumissügavus 49 cm. Tool on kaetud halli kangaga

Materjal: puit
Värv: hall
Iste: poroloon
Kangas: kangas
Sama sarja tooted