Töölaud Helsinki valge/Navarra tamm

Tootekood
523627
369,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 80 cm
Töölaud Helsinki on moderne pilgupüüdja elu- või tööruumidesse. Selle lihtsad jooned ja toon mõjuvad ruumis võluvalt ning loovad üheskoos kaasaegse keskkonna. Lauda viimistleb valge melamiinikattega mööbliplaadist lauaplaat ja naturaalse Navarra tamme kütkestav kooslus, mis koos tekitavad kontrastse üldmulje.

Täispuidust A-jala raam annab kontorimööblile kindla aluse. Kvaliteetsed ABS servad muudavad selle ülimalt põrutus- ja löögikindlaks ning melamiinvaigu kate tagab kriimustuskindla pinna.

Materjal: täispuit Navarra tamm, melamiinkattega mööbliplaat
Viimistlus: valge

See toode on täispuidust detailidega mööbliese. Täispuitmööbli osad on valmistatud looduslikust toorainest. Ükski looduslik toode ei sarnane teisele, sõltuvalt liigist ja kasvupinnast on omadused erinevad. See hõlmab ka puidu värvi, mis võib olla veidi heledam või tumedam.