Tool Vogue kollane

Tootekood
514301
185,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 50 cm Kõrgus: 82.5 cm Sügavus: 57 cm
Sinepikollased söögitoa tool kaunistavad oma elegantse stiiliga iga kodu. Toolil on metallist mustaks värvitud jalad. Istme kõrgus 10 cm, pehmenduseks kvaliteetne poroloon, kaetud polüestrist kollase kangaga. Söögitoa tooli istumiskõrgus on 50 cm ja istumissügavus 45 cm.

NB! Toole saab tellida ainult paarikaupa (hind 1tk tooli kohta)

Materjal: metall
Värv: sinepikollane
Kangas: polüester
Tootesari: Vogue
Sama sarja tooted