Töötool Angelo

Tootekood
73386
121,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 49 cm Kõrgus: 105 cm Sügavus: 48.5 cm
Töötool Angelo tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Silmapaistev tool on kaetud punast värvi kangaga, mida tasakaalustavad kroomitud terasest jalarist ja mustad plastikust käetoed. Tekstiilkatte eelis tooli puhul on selle hingavus, mis tagab istuja värskuse. See kontoritool on kindel valik tööruumidesse.

Tool on varustatud kiikemehhanismiga, mis võimaldab seljatoe ja istme sünkroonse liikumise toolil istuja tegemistega - nii püsib selja ja istme õige toestamine. Lähtudes loomulikust istumisnurgast on tohutult oluline jälgida istumisasendit ning reguleerida parajalt tooli kõrgust.

Iste ja seljatugi on kaetud punast värvi polüesterkangaga, jalarist ja raam on kroomitud terasest, käetoed plastikust ning rattad kummist. Istme kõrgust saab reguleerida gaaspumpmehhanismi abil vahemikus 43-51 cm. Tooli kõrguse vahemik on 97-105 cm. Maksimaalne kandevõime on 120 kg.

Materjal: plastik, kumm, teras
Värv: punane
Kangas: polüester