Töötool Chairman 451

Tootekood
84928
107,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 65 cm Kõrgus: 92 cm Sügavus: 70 cm
Töötool Chairman 451 tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Mobiilse tooli iste on kaetud halli kangaga ning seljatugi musta võrkkangaga. Selle välisilme on tagasihoidlik ning klassikaline, mistõttu sobib erinäolistesse tööruumidesse.

Sellel on kallutamisfunktsioon. Tooli ja käetugede kõrgus on reguleeritav - sedasi on tagatud valikuvabadus tooli käepäraseks muutmisel. Lähtudes loomulikust istumisnurgast on oluline jälgida oma istumisasendit ning reguleerida parajalt tooli kõrgust.

Selle käetoed ja rattad on plastikust. Tooli kõrguse vahemik on 92-103 cm, istumissügavus 50 cm, jalaristi laius 70 cm. Maksimaalne kandevõime on 100 kg.

Materjal: plastik
Värv: hall, must
Sama sarja tooted