Töötool Chairman 9801 Ergo must/kroom

Tootekood
98965
112,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 57 cm Kõrgus: 99 cm Sügavus: 60 cm
Töötool Ergo tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Mobiilne tool on kaetud tumehalli kangaga, selle välisilme on tagasihoidlik ning klassikaline, mistõttu sobib erinäolistesse tööruumidesse.

Tool on varustatud kiikemehhanismiga, mis võimaldab seljatoe ja istme sünkroonse liikumise toolil istuja tegemistega - nii püsib selja ja istme õige toestamine. Toolil on seljatoe ja käetugede reguleerimise võimalus. Lähtudes loomulikust istumisnurgast on oluline jälgida oma istumisasendit ning reguleerida parajalt tooli kõrgust.

Kontoritooli iste ja seljatugi on kaetud tumehalli kangaga. Jalarist on metallist, käetoed ja rattad plastikust. Istme kõrgus on reguleeritav gaaspumpmehhanismi abil vahemikus 46-59 cm. Tooli kõrguse vahemik on 99-112 cm. Maksimaalne kandevõime on 100 kg.

Materjal: metall, plastik
Värv: hall
Tootesari: Chairman
Sama sarja tooted