Töötool Ragusa

Tootekood
71015
159,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Laos
Toote mõõdud:
Laius: 66.5 cm Kõrgus: 126 cm Sügavus: 51 cm
Töötool Ragusa tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Mobiilne ja ergonoomiline tool on kaetud musta värvi polüester võrkkangaga. Juhitooli välisilme on tagasihoidlik ja klassikaline, sobides seega erinäolistesse tööruumidesse.

Tool on varustatud kiikemehhanismiga, mis võimaldab seljatoe ja istme sünkroonse liikumise toolil istuja tegemistega - nii püsib selja ja istme õige toestamine. Kiike jäikus on reguleeritav vastavalt istuja kaalule. Plastikust käetugesid on võimalik üles tõsta, niisamuti on ka peatoe kõrgus reguleeritav - sedasi on tagatud valikuvabadus tooli käepäraseks muutmisel. Lähtudes loomulikust istumisnurgast on tohutult oluline jälgida istumisasendit ning reguleerida parajalt tooli kõrgust.

Kontoritooli iste ja seljatugi on kaetud musta värvi polüester võrkkangaga. Musta värvi jalarist ja rattad on plastikust. Istme kõrgus on reguleeritav gaasamordi abil vahemikus 42-49,5 cm. Tooli kõrguse vahemik on 117-126 cm, istumissügavus on 51 cm, istme laius 50 cm ja maksimaalne kandevõime 120 kg.

Materjal: plastik
Värv: must
Kangas: polüester
Sama sarja tooted