Töötool Ragusa

Tootekood
70252
139,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 66.5 cm Kõrgus: 126 cm Sügavus: 51 cm
Töötool Ragusa tagab mugavad tingimused efektiivse ning tulemusliku töö tegemiseks. Mobiilne ja ergonoomiline tool on kaetud punase polüester võrkkangaga. Juhitooli unikaalne välisilme püüab pilku ja loob positiivse õhustiku.

Tool on varustatud kiikemehhanismiga, mis võimaldab seljatoe ja istme sünkroonse liikumise toolil istuja tegemistega - nii püsib selja ja istme õige toestamine. Kiike jäikus on reguleeritav vastavalt istuja kaalule. Plastikust käetugesid on võimalik üles tõsta, niisamuti on ka peatoe kõrgus reguleeritav - sedasi on tagatud valikuvabadus tooli käepäraseks muutmisel. Lähtudes loomulikust istumisnurgast on tohutult oluline jälgida istumisasendit ning reguleerida parajalt tooli kõrgust.

Kontoritooli iste ja seljatugi on kaetud punase polüester võrkkangaga. Musta värvi jalarist ja rattad on plastikust. Istme kõrgus on reguleeritav gaasamordi abil vahemikus 42-49,5 cm. Tooli kõrguse vahemik on 117-126 cm, istumissügavus on 51 cm, istme laius 50 cm ja maksimaalne kandevõime 120 kg.

Materjal: plastik
Värv: punane
Kangas: polüester
Sama sarja tooted