Tualettlaud Vanity

Tootekood
526093
255,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 65 cm Kõrgus: 147 cm Sügavus: 42 cm
Tualettlaud Vanity võlub sisustajat oma musta tooni ning kaasaegse Skandinaavia stiilis välimusega. Tualettlaud on justkui iga naiserahva unistus enda kodus, andes võimaluse ennast mugavalt valmis sättida igapäevatoiminguteks.

Tualettlaud on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast MDF plaadist mis on musta männi imitatsiooniga. Lisaks ilusale välimusele on tualettlaud praktiline ka asjade mahutavuse poolest. Tualettlaua juurde kuulub üks metallsiinidel liikuv sahtel, mõõtudega: 11,5x65x40 cm. Tualettlaua komplekti kuulub ringikujuline peegel, mõõtudega 60x64 cm. Lauapinna maksimaalne kandevõime on kuni 20 kg.

Materjal: MDF
Viimistlus: must