Tugitool Bobby roosa

Tootekood
99326
399,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 73 cm Kõrgus: 77 cm Sügavus: 71 cm
Eksklusiivne turgitool Bobby on kaasaegne mööbliese, mis lisab ruumi maitsekat kontrasti ning visuaalset põnevust. Tugitooli elegantne disain ning särav sametine kangas moodustavad rikkaliku koosluse, mis mõjub unikaalselt pea igas ruumis. Korallroosat tooni täiustavad ideaalselt tema tumedad jalad, mis on mõnusaks aktsendiks. Kaunis tugitool on lisaks oma praktilisusele ka äärmiselt silmapaistev disainelement.

Tugitooli raam on valmistatud vastupidavast musta viimistlusega metallist. Toolon kaetud kvaliteetse sametise polüestriga.Tugitooli istumiskõrgus on 40 cm, istumissügavus 49 cm ja istumislaius 56 cm. Käetugede kõrgus on 57 cm ning laius 6 cm. Tooli maksimaalne kandevõime on 150 kg.

Materjal: metall
Värv: korallroosa
Kangas: sametine polüester