Tugitool ja järi Lucas

Tootekood
76494
339,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 11 tk
Toote mõõdud:
Laius: 69.5 cm Kõrgus: 95 cm Sügavus: 77.5 cm
Disainilt kaasahaarav ning värvilt tasakaalukas tugitool järiga Lucas lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust. Halli kanga malbed varjundid mõjuvad lõõgastavalt ja loovad pingevaba õhustiku. Tugitooli ja järi meeldivale toonile ning mõnusale kangale lisavad aktsenti heledad puidust jalad - nende tegurite koostööl kujunevad tugitooli ja järi esinduslik välimus.

Nende raam on valmistatud metallist, jalad pöögipuidust. Pehmenduseks on kasutatud porolooni. Istumiskõrgus on 39 cm ja istumissügavus 44 cm.

Materjal: metall, pöögipuit
Värv: hall
Iste: poroloon
Kangas: 100% polüester
Tugitooli mõõdud: S77,5 x L69,5 x H95
Järi mõõdud: S44 x L65,5 x H49

Tugitool ja järi Lucas on saadaval ka teistes värvitoonides.
Sama sarja tooted