Tugitool Lorenzo hall

Tootekood
527174
239,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 91 cm Kõrgus: 104 cm Sügavus: 68 cm
Tugitool Lorenzo võlub oma kauni ning luksusliku disainiga ning lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Tugitooli maitsekas välimus ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob kontrasti pea igasse interjööri. Jõuline tugitool loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Tugitool on kaetud vastupidava halli polüesterkangaga. Tugitooli istumismugavuse tagab zik-zak vedrustus ja poroloon nii seljatoes kui istumialusel. Tugitoolil on puidust jalad. Tooli istumiskõrgus on 44 cm ning istumissügavus 56 cm. Jalgade kõrgus on 21 cm.

Materjal: vineer, männipuit
Värv: hall
Iste: zik-zak, poroloon
Kangas: 100% polüester