Tugitool Lubbock

Tootekood
514524
499,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 3-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 79 cm Kõrgus: 84 cm Sügavus: 83 cm
Kvaliteetne ning aegumatu disainiga kõrgklassiline tugitool Lubbock on praktiline ning väljapaistev sisustuselement sinu kodu interjööris. Lubbock naturaalnahast tugitool on äärmiselt kena oma välimuselt ning seejuures väga praktiline mööbliese igas elutoas. Tugitooli mugavalt mahukas konjaki värvi istumisosa kooskõlas mustade alt ristuvate toolijalgadega loovad ideaalse terviku. Naturaalnahast tugitool Lubbock on küll disainilt minimalistlik kuid mõjub ruumis mahukalt ja suurejooneliselt.
Tugitooli ajatu disain, kvaliteetne vedrustus ja pehme nahk tagavad mööbliesemele pika kasutusea. Konjaki tooni tugitool mõjub ruumis soojalt, muutes elutoa hubasemaks ning luues pehme atmosfääri. Tugitool võlub vaatajat kuid ei mõju ruumis liiga ülekoormavalt, mistõttu on seda lihtne kokku sobitada muu elutoa mööbliga. Tugitool Lubbock sobib nii modernsesse linnakorterisse kui ka kontorisse.

Lai istumisala ning kõrge seljatugi muudavad tugitooli eriti mugavaks. Tugitooli tugevuse tagab vastupidav metall-karkass ning istumismugavuse tagab kvaliteetne poroloon. Tugitool Lubbock kauakestvad materjalid tagavad mööblieseme minimaalse vajumise ning seetõttu on tugitoolil ka pikk kasutusiga. Tugitool Lubbock on oma kvaliteedi poolest väärt investeering aastateks. Vastupidava naha kauaaegse kauni välimuse tagab tugitooli puhas pind ning hooldamine kuiva lapiga. Tugitooli põhjaliku hoolduse puhul tasub kasutada vaid spetsiaalseid naha puhastus- ja hooldusvahendeid. Et vältida naturaalnahast tugitooli pleekimist, ei soovitata tugitooli paigutada otsese päikesevalguse kätte!

Tugitooli Lubbock on võimalik kombineerida samas toonis muu pehme mööbliga. Nii saad luua oma kodus mööbli terviklahenduse!

Materjal: metall
Värv: konjak
Jalgade värv: must
Iste: poroloon
Nahk: naturaalnahk