Tugitool Micha tumesinine

Tootekood
99916
279,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 59 cm Kõrgus: 92 cm Sügavus: 77 cm
Tugitool Micha võlub oma maitsekalt tagasihoidliku disainiga. Tugitooli klassikaline kuju lisab minimalistliku nooti ning luksuslik kangas on silmapaistev. Selline kooslus toob ruumi avarust ning on visuaalselt kaunis. Sobitades tugitooli teiste disainelementidega, loote hubase, kuid samas ka kaasaegse sisekujunduse.

Tugitool on kaetud vastupidava ning kvaliteetse tumesinise mööblikangaga. Tugitooli raam ning jalad on metallist, mis on viimistletud musta tooniga. Tooli käetoed on plastikust, käetoe kõrgus 67 cm. Tooli istumiskõrgus on 49 cm, istumislaius 51 cm ning istumissügavus 47 cm. Tooli maksimaalne kandevõime on 120 kg. Tugitooli kanga Martindale on 45 000, mistõttu sobib see ka intensiivseks kasutamiseks( nt puhkeruumid, ootesaalid jne). Pildil olev järi ei kuulu komplekti, selle saab osta eraldi.

Materjal: metall
Värv: tumesinine
Iste: poroloon
Kangas: 92% polüester ja 8% polüamiid