Innovation tugitool Ramone tumesinine

Tootekood
526709
Special Price 836,80 € Regular Price 1 046,00 €
Hinnavõit 209,20 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 101 cm Kõrgus: 81 cm Sügavus: 95 cm
Innovation tugitool Ramone võlub oma kaasaegse ning stiilse disainiga ja lisab ruumi koheselt elegantsust ning visuaalset põnevust. Tugitooli haarav toon ning sametine kangas moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Tugitoolile annavad lõpliku aktsendi tema metallist mustad jalad, mis toovad välja tema kauni kanga. Maitsekas tugitool loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri. Tugitool Ramone sobib tänu oma praktilisusele ideaalselt väiksematesse ruumidesse.

Tugitooli raam ning jalad on metallist. Istumismugavuse tagab kvaliteetne no-zag vedrustus. Tugitool käib lihtsalt ning mugavalt lahti voodiks, tugitooli magamisosa mõõdud on 90x200 cm. Martindale 85 000. Padja mõõdud on 87x24x47 cm.

Materjal: metall, täispuit, kangas
Värv: tumesinine
Iste: no-zag vedrustus
Kangas: 100% polüester
-20%
Sama sarja tooted