Tugitool Rebel

Tootekood
513601
599,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 105 cm Kõrgus: 85 cm Sügavus: 86 cm
Tasakaaluka ja maitseka stiiliga tugitool Rebel lisab ümbritsevale ruumile visuaalset küllust. Pruuni kanga balansseeritud varjundid loovad lõõgastava ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta. Selle rahustavale toonile ja materjalile lisavad omapära pöögipuidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb tugitooli esinduslik välimus. Antud tooli väljapeetud üldmulje kulmineerub erakordse istumismugavusega ning need kaks omadust teevad sellest meisterliku tugitooli.

Tugitooli karkass on valmistatud männi- ja pöögipuidust, jalad pöögipuidust. Toolil on pehmenduseks poroloon ja istmepatjades zik-zak vedrustus. Tugitooli istumissügavus on 57 cm ja istumiskõrgus 45 cm.

Materjal: männipuit, pöögipuit
Värv: pruun
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
Kangas: 100% polüester

Tugitool Rebel on saadaval ka teises värvitoonis.