Tugitool Rocco

Tootekood
97421
459,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 92 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 81 cm
Maitseka disainiga tugitool Rocco ei ole mitte pelgalt istumisase, vaid sisustuselement, mis lisab ümbritsevale ruumile põnevust ning loob rikkaliku õhustiku. Sametine kangas on väga eriline ja silmapaistev. Selle haaravale toonile ja materjalile lisavad omapära musta värvi jalad - nende tegurite koostööl kujuneb tugitooli eksklusiivne välimus. Maitsekas tugitool loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi veidike kuningliku olustiku.

Karkass on valmistatud puidust ja mööbliplaadist. Puidust jalad on värvitud mustaks. Sellel on seljatoepatjades toestuseks elastsed kummivööd, istmepatjades zik-zak vedrustus ning pehmenduseks poroloon. Istumissügavus on 56, istumislaius 53-60 cm ja istumiskõrgus 47 cm.

Materjal: puit, mööbliplaat
Värv: roosa
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus, elastsed kummivööd
Kangas: velvet (100% polüester)

Tugitool Rocco on saadaval ka teises värvilahenduses.