Tugitool Rodeo Stretched hallikaspruun

Tootekood
527446
599,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 105 cm Kõrgus: 85 cm Sügavus: 86 cm
Klassikalise tugitooli Rodeo disain on inspireeritud põhjamaisest kargusest ning kaasaegsusest. Tugitooli ajatu kuju ning maitsekas toon moodustavad koos šiki koosluse, mis sobib pea igasse interjööri. Mõnusat tugitooli on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi kauni sisekujunduse. Tugitool sobib tänu oma praktilisusele ideaalselt väiksematesse ruumidesse.

Tugitooli karkass on valmistatud puidust ja mööbliplaadist, jalad mustast metallist. Istumismugavuse tagab istmepatjades olev zik-zak vedrustus ja poroloon. Tugitooli istumissügavus on 60 cm ja istumiskõrgus 45 cm. Käetugede kõrgus 68 cm.

Materjal: puit, mööbliplaat, metall
Värv: hallikaspruun
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
Kangas: kangas

Tugitool Rodeo on saadaval ka teistes värvitoonides.
Sama sarja tooted