Tugitool Sally

Tootekood
512815
339,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 60 cm Kõrgus: 70 cm Sügavus: 73 cm
Tasakaaluka ja maitseka stiiliga tugitool Sally lisab ümbritsevale ruumile visuaalset küllust. Helehalli sametise kanga balansseeritud varjundid loovad lõõgastava ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta. Selle rahustavale toonile ja materjalile lisavad aktsenti metallist kandilised jalad - nende tegurite koostööl kujuneb tugitooli esinduslik välimus.

Tugitooli karkass on valmistatud männipuidust ja vineerist, jalad metallist. Nurgad on kangal kanditud. Toolil on pehmenduseks elastne kummivöö vedrustus ning poroloon. Tugitooli istumissügavus on 50 cm ja istumiskõrgus 44 cm.

Materjal: männipuit, vineer, metall
Värv: helehall
Iste: poroloon, elastsed kummivööd
Kangas: sametine (100% polüester)

Tugitool Sally on saadaval ka teistes värvitoonides.
Sama sarja tooted