Tugitool Shells kuldne

Tootekood
97328
Special Price 299,00 € Regular Price 379,00 €
Hinnavõit 80,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 4 tk
Toote mõõdud:
Laius: 93 cm Kõrgus: 87 cm Sügavus: 79 cm
Tugitool Shells on maitsekas ning stiilne sisustuselement. Haarav kuldne toon on pilkupüüdev ning toob ruumi koheselt rikkalikult energiat. Luksuslikule samet kangast tugitoolile lisab elegantsust tema justkui teokarpi imiteerivad omapärased õmblused seljatoel. Väljapeetu toonile lisavad erilist aktsenti tooli kuldse viimistlusega jalad.

Tugitooli karkass on valmistatud kasepuidust ning vineerist. Tugitooli jalad on vastupidavast pöögist ning viimistletud kuldse tooniga. Tugitooli istumissügavus on 55 cm ja istumiskõrgus 48 cm. Tugitool on kaetud kvaliteetsest sametist mööblikangaga, pehmenduseks vastupidav poroloon.

Materjal: puit, vineer
Värv: kuldne
Iste: poroloon
Kangas: samet
Tootesari: Shells
-21%
Sama sarja tooted