Tugitoolvoodi Ulf hall

Tootekood
99708
349,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 84 cm Kõrgus: 97 cm Sügavus: 102 cm
Tugitoolvoodi Ulf võlub oma malbe ning klassikalise värviga. Tugitooli kerge disain ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Praktilist tugitooli on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi täiusliku atmosfääri.

Tugitooli karkass on valmistatud männipuidust, jalad tumedast plastikust. Tooli istumismugavuse tagab kvaliteetne poroloon. Diivani istumiskõrgus on 44 cm ning istumissügavus 54 cm. Tugitool on kaetud vastupidava polüestrist mööblikangaga. Mugav tugitool pakub mitmeid võimalusi- seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine-poollamav ja lamav). Avatuna on voodiosa mõõdud 66x192 cm.

Materjal: täispuit
Värv: hall
Iste: poroloon
Kangas: polüester