TV-alus Denver antrasiit/artisan tamm

Tootekood
99534
169,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 5 tk
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 55 cm Sügavus: 40 cm
TV-alus Denver on tõeline pilgupüüdja elutoas või söögitoas.Tööstuslik välimus ja naturaalse puidu ilme annavad kapile moodsa ilme. Kapp pakub mitmesuguseid ladustamisvõimalusi - mõni suletud, mõni avatud. Kapi tamme imitatsioon on maitsekalt väljapeetud ning toob esile loodusliku ilmet, mis on visuaalselt efektne.

TV-kapp on valmistatud kvaliteetsest puitlaastplaadist ning viimistletud artisan tamme imitatsiooniga. Kapi antratsiithallid detailid on valmistatud MDF mööbliplaadist. Kapil on kaks avatud riiulit ning kaks uksega kappi, mille taga riiulid.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Denver sarja kummuteid ning kappe.

Materjal: puitlaastplaat
Viimistlus: artisan tamm, antratsiit hall
Tootesari: Denver