TV-alus Epik

Tootekood
99760
189,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 51 cm Sügavus: 40 cm
TV-alus Epik võlub oma jõulise ning maalähedase disainiga. Kapi tamme puiduimitatsioon koos hallide toonidega toob esile loodusliku ilmet ning on visuaalselt kaunis. TV-alusele annavad aktsenti tema hallis toonis kapiuksed, mis lisavad kapile kaasaegsust. Silmapaistva TV-aluse disain on hoolikalt läbi mõeldud ning tänu sellele on seda lihtne sobitada ka teiste disainelementidega.

Kapi riiulid on valmistatud tamme imitatsiooniga mööbliplaadist. TV-alusel on kaks uksega kappi ning kaks avatud riiulit. TV-aluse taga on juhtmete läbi viimiseks auk.

Materjal: mööbliplaat, MDF
Viimistlus: puidu imitatsioon, hall
Tootesari: Epik