Tv-alus Gravure naturaalne/must

Tootekood
98690
549,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 4-5 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 56 cm Sügavus: 46 cm
Eksklusiivne tv-alus Gravure võlub oma maitseka ning kaasaegse disainiga. Tv-aluse naturaalne toon ning sügav must toon moodustavad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi visuaalset põnevust ning elegantsust. Tv-aluse disain on hoolikalt läbimõeldud ning seetõttu on seda kerge sobitada pea igasse interjööri. Justkui ruumiliste ustega tv-alus on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

Tv-alus Gravure karkass on valmistatud FSC sertifitseeritud mustas toonis männipuidust. Tv-aluse jalad on valmistatud metallist ning viimistletud musta tooniga. Tv-alusel on kolm naturaalse tammespooniga ust. Igaukse taga on üks puitlaastplaadist riiul. Riiulite vaheline kõrgus on 18 cm ning riiuli laius 58 cm. Jalgade alla soovitame panna vildist kaitsmed, see hoiab ära põranda kahjustamise.

Materjal: männipuit, puitlaastplaat, metall, tammespoon
Viimistlus: must, naturaalne tammespoon
Tootesari: Gravure