Tv-alus James must

Tootekood
99322
439,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 4-5 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 50 cm Sügavus: 42 cm
Kaasaegne vitriinkapp James esindab klassikalist ning kergelt skandinaavialiku stiili. Kapi tumedale toonile annab mõnusat aktsenti tema pähkli viimistlus- nende kahe kooslusel mõjub kapp elegantselt ning tekitab interjööri koheselt luksusliku atmosfääri. Tv-alust on lihtne sobitada ka teiste mööbliesemetega, luues ruumi originaalse mööblilahenduse.

Tv-alus on valmistatud FSC sertifitseeritud männipuidust ning on lakitud matt -mustaks. Tv-alusel on kaks sahtlit, käepidemeteks mugavad avad. Teisel pool on lükanduks, mille taga üks pähkli imitatsiooniga puitlaastplaadist avatud osa koos vaheriiuliga.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid James sarja tooteid.

Materjal: täispuit, puitlaastplaat
Viimistlus: must, pähkel
Tootesari: James