TV-alus Michigan

Tootekood
529829
169,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 45.5 cm Kõrgus: 40.5 cm Sügavus: 106 cm
Kaasaegses stiilis TV-alus Michigan võlub oma puiduse tooni ning hubase disainiga. TV-alusele annavad iseloomu tema metallist jalad ning koos minimalistliku stiiliga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi visuaalset avarust ning maitsekust. Trendika välimusega TV-alus on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

TV-alus on valmistatud kvaliteetsest MDF mööbliplaadist ning viimistletud sonomm tamme imitatsiooniga. TV-alusel on avatud riiuliosa ning kaks metallsiinidel liikuvat sahtlit. TV-aluse jalgade kõrgus on 5 cm ja avatud riiuliosa vahe kõrgus on 16 cm. Ühe sahtli mõõdud on sügavus 40 cm, laius 49 cm, kõrgus 10 cm.

Materjal: MDF mööbliplaat, metall
Viimistlus: sonoma tamme imitatsioon