TV-alus Zoi

Tootekood
89681
Special Price 118,15 € Regular Price 139,00 €
Hinnavõit 20,85 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 152 cm Kõrgus: 44.5 cm Sügavus: 40 cm
TV-alus Zoi on valmistatud kvaliteetsest, osaliselt valgest, osaliselt mustja puiduimitatsiooniga ja osaliselt valge kõrgläikega mööbliplaadist. Kapil on kaks külgedele avanevat ust ja kaks klaasist vaheriiulit. Tagaseinas on augud kaablitele ja juhtmetele.

Materjal: melamiinkattega mööbliplaat 16 mm ja 25 mm, MDF, HDF 3 mm, karastatud klaas 6 mm, melamiin ja ABS servakandid
Viimistlus: valge, mustjas puiduimitatsioon, valge kõrgläikega uksed
Tootenimi: Zoi
-15%