Üldtingimused

1. Kehtivus.

Käesolevad tingimused kehtivad Aatrium Sisustuskaubamaja AS internetipoest tellitud kaupade ostu-müügilepingutele.

 2. Autoriseerimine.

Aatrium Sisustuskaubamaja AS internetipoest kaupade ostmiseks peate ennast registreerima kasutajaks. Avalehel saab seda teha lingilt "Logi sisse/registreeri". Tellimuse täitmiseks vajame Teie nime, aadressi, e-maili aadressi ja telefoninumbrit. Kogutud informatsiooni kasutame selleks, et tehingu teostamine oleks võimalik. Samas garanteerime, et Teie isikuandmeid ei väljastata kolmandatele isikutele. Registreerimisel täitke nõutud väljad ja vajutage nuppu "Jätkan". Registreerimisel jätke meelde oma kasutajakonto e-maili aadress ja parool.

3. Hind.

Aatrium Sisustuskaubamaja AS kodulehel olevad toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad EV kehtivat käibemaksu (20%).

4. Tellimuse vormistamine.

Vormista ostkülalisena või registreeri end kasutajaks ja sealt "Jätka".

Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige  "Lisa ostukorvi". Ostukorvis "Vaata korvi" lehel saate muuta kauba kogust, kirjutuades halli kasti sobiv kogus. Muutuste salvestamiseks vajutage nuppu "Uuenda ostukorv". Kui soovite ostukorvi täiendada, vajutage nuppu "Jätkan ostlemist".

Tellima asumiseks klikkige "Ostukorvis" lingile "Vormista ost". Püsikliendi soodustus kehtib ainult tavahinnaga toodetel.

5. Arve saatmine.

Arve saatmise vormistamise lehel kontrollige, et Teie aadress oleks õige. Kui soovite aadressi muuta, vajutage nuppu "Uuenda aadressi". Vajadusel on võimalik kauba kohaletoimetamise aadress määrata arve saaja aadressist erinevana.

6. Kauba saab kätte mitmel viisil:

6.1. "Kohaletoimetamine kliendi juurde" - Valinud selle viisi, toimetab Aatrium Sisustuskaubamaja AS kauba otse Teie koju, tellimusel märgitud aadressile. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega kindlasti eelnevalt telefoni teel ühendust ja lepitakse kokku kohaletoimetamise täpne aeg. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa. Transpordi hind lisandub teie tellimusele märgitud aadressi alusel. Transpordi hind ei sisaldu korrusetasu! Hetkel pakume väljaspool Harjumaad transporti ainult maja ette. 

Tallinna ja Harjumaa piires on võimalik tellida ka korrusetasu. Korrusetasu on 4 € (KM-ga).

Maakond Hind € (ei sisalda korrusetasu!)
Harjumaa 29.00
Hiiumaa 49.00
Ida-Virumaa 44.00
Jõgevamaa 39.00
Järvamaa 39.00
Lääne-Virumaa 39.00
Läänemaa 39.00
Põlvamaa 44.00
Pärnumaa 39.00
Raplamaa 39.00
Saaremaa 49.00
Tartumaa 39.00
Valgamaa 44.00
Viljandimaa 39.00
Võrumaa 44.00


6.2. "Ise järgi, Pärnu mnt 232/9" - tellitud kaubad saate kätte meie laost, mis asub aadressil Pärnu mnt 232/9, Tallinn. Teatame Teile aja, millal võite tellitud kaubale järele tulla.

6.3. "SMARTPOST PAKIAUTOMAAT" - valik tekib siis, kui ostukorvis on ainult kodukaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 6 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartpost pakiautomaati kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist saadetakse telefoni teel teavitus ja pakiautomaadi kood. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. transport. 

6.4. "SMARTPOST KULLER" - valik tekib, siis kui ostukorvis on ainult kodukaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 14 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartposti kuller kauba otse Teie koju, tellimusel märgitud aadressile, kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega kindlasti eelnevalt telefoni teel ühendust. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. sh. transport. 

7. Maksmine.

Kui olete valinud sobiva tarneviisi, vajutage nuppu "Jätka", seejärel saate valida makseviisi. Maksta saate tellimuse alusel ülekandega, märkides selgitusse tellimuse numbri. Ettemaksu tuleb tasuda vähemalt 50% ulatuses. Kui tasute kauba eest pangalingiga, valige pank, kust soovite ülekande teha. Palume kasutada tellimusel märgitud VIITENUMBRIT. Kui olete internetipangas makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”.

Müügiarve toimetatakse Teile koos kaubaga.

NB! Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole Tellimuse eest tasunud 14 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

8. Tellimuse kinnitamine.

Kui olete kõik vajaliku (eelpool loetletud) sisestanud, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid ja vajutage lingile "Kinnita tellimus", alles seejärel on tellimus esitatud. Link"Tellimuse info" ja infoga saadetakse Teie e-posti aadressile. Tellimusi näete ka "Kontohaldamine" alt.

9. Tellimuse täitmise tähtajad.

Tellimuse täitmise tähtaeg on 2-10 nädalat, sõltuvalt tellimusest. Kui tellitud kaubad on meie laos olemas, saame need Teile saata juba tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Täpse tarneaja teatame Teile telefoni või e-posti teel hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Nädalavahetusel esitatud tellimused käsitletakse uuel nädalal esimesel tööpäeval.

10.Tellimuse tühistamine.

Teil on võimalus tellimus tühistada, kui te ei ole veel tellitud kaupa kätte saanud - teavitage meid sellest telefonil 6140 207 või e-postile e-pood@aatrium.ee

11. Toote tagastamine.

Tellijal on õigus taganeda lepingust ja tagastada e-poest tellitud kaup 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates. Selleks peate saatma meile vastavasisulise teate, mis peab sisaldama tellija nime ja arvelduskonto numbrit, arve kuupäeva ning aadressi. Kauba tagastamine toimub tellija kuludega.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab tagastamisel olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Kui tagastamisele kuuluvat toodet on rikutud või muul viisil kahjustatud, tuleb Tellijal hüvitada toote väärtuse vähenemine.

Pakendist välja võetud madratsile laieneb taganemisõiguse puudumine hügieenilistel põhjusel (võs 53 lg 4 p 41).

Tellimuse tühistamise või toote tagastamise korral kantakse ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul, alates tellimuse tühistamisest.

12. Garantii.

Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest tarbijale.

Tarbijale müügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega. (VÕS § 218)

Esimesel kuuel kuul peab müüja tõestama, et tegemist ei ole tootmispraagiga. Järgmised 1,5 aastat peab tõestama klient, et tegemist on tootmispraagiga.

Toote garantiitunnistuseks on Teile e-postiga saadetud arve.

13. Meie Kontaktandmed.

Kõigi tekkivate küsimustega saate pöörduda e-posti aadressil e-pood@aatrium.ee või telefonil: 6140 207