Vahesein Harper

Tootekood
99311
105,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 170 cm Sügavus: 2 cm
Vahesein Harper võlub oma jõulise tooni ning kauni mustriga. Kontrastne must toon ning õhuline disain toob ruumi stiili ning omapära, luues visuaalset põnevust. Vahesein on hea võimalus jaotada ruum kaheks või tekitada lihtsalt natuke privaatsem koht ruumis. Vaheseina on lihtne kasutada ning hoiustada, teda on kerge tõsta ühest kohast teise ning kuna sirm käib kokku, saab ta vajadusel ära panna.

Vahesein Harper on valmistatud puidu ning MDF mööbliplaadi segust. Vahesein on viimistletud musta tooniga ning sellele on süvistatud botaaniline muster. Vahesein koosneb kolmest eraldi paneelist.

Materjal: puit, MDF mööbliplaat
Viimistlus: must