Vaip Bubbly D120 cm naturaalne oliiv

Tootekood
99158
89,00 €
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Sügavus: 120 cm
Vaip Bubbly on õrn ning hubane disainelement. Pastelne toon ning kelmikas disain loovad üheskoos hubase koosluse, mis toob ruumi pehmust ja malbust. Toredat aktsenti annavad vaibale tema äärtes olevad kaunistused. Käsitsi valmistatud vaibana on iga detail ainulaadne, hoolikalt läbi mõeldud ning kavandatud. Sooja ja hubase atmosfääri loomiseks saate vaipa kergelt kombineerida teiste sisustuselementidega.

Vaip on ülimalt keskkonnasõbralik, valmistatud kvaliteetsest naturaalsest puuvillast. Viimistluseks on kasutatud mittetoksilisi värvaineid. Vaip on valmistatud käsitsi ning tr aditsiooniliselt. Vaip vastab kõigile laste kvaliteedi- ja ohutusnõuetele. (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 AITEX certified.) Vaip kergesti pestav , seda saab kodus pesta tavalises pesumasinas. Vältida robottolmuimeja kasutamist. Kui vaibal tekib niite, siis neid mitte tõmmata, vaid kääridega lõigata.

Materjal: naturaalne puuvill
Värv: helebeež

Hooldus: Vaipu võib pesta nii käsitsi kui ka masinas. Masinapesu tehes jälgi, et vaip mahub kenasti masinasse! Loputada väga põhjalikult ning kuivamiseks ideaalne oleks õhku läbi laskev tasane pind.

NB! Iga vaiba ostuga toetatakse India laste kooliharidust!