Lorena Canals puuvillane vaip Tribu 120x160 cm naturaalvalge

Tootekood
99148
99,00 €
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Sügavus: 160 cm
Lorena Canals vaip Tribu on omapärase tooniga pilkupüüdev disainelement. Malbe naturaalvalge varjundid ning tekstuurid loovad üheskoos harmoonilise koosluse, mis tekitab ruumi meeldiva ning mängleva õhustiku. Rikkaliku stiiliga vaip sobib ideaalselt nii põrandale kui ka seinale. Käsitsi valmistatud vaibana on iga detail ainulaadne, hoolikalt läbi mõeldud ning kavandatud. Sooja ja hubase atmosfääri loomiseks saate vaipa kergelt kombineerida teiste sisustuselementidega .

Lorena Canals vaip on ülimalt keskkonnasõbralik, valmistatud kvaliteetsest naturaalsest puuvillast. Viimistluseks on kasutatud mittetoksilisi värvaineid. Vaip on valmistatud käsitsi ning traditsiooniliselt, seega värvus ja kuju võivad veidi erineda.Vaip vastab kõigile laste kvaliteedi- ja ohutusnõuetele. (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001)Vaip kergesti pestav , seda saab kodus pesta tavalises pesumasinas. Vältida robottolmuimeja kasutamist. Kui vaibal tekib niite, siis neid mitte tõmmata, vaid kääridega lõigata.

Materjal: naturaalne puuvill
Värv: naturaalvalge

Hooldus: Vaipu võib pesta nii käsitsi kui ka masinas( jälgida masina kaalupiirangut!). Loputada väga põhjalikult ning kuivamiseks ideaalne oleks õhku läbi laskev tasane pind.