Vaip Tribu 140x200 cm naturaalvalge

Tootekood
99147
159,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 140 cm Sügavus: 200 cm
Vaip Tribu on omapärase tooniga pilkupüüdev disainelement. Malbe naturaalvalge varjundid ning tekstuurid loovad üheskoos harmoonilise koosluse, mis tekitab ruumi meeldiva ning mängleva õhustiku. Rikkaliku stiiliga vaip sobib ideaalselt nii põrandale kui ka seinale. Käsitsi valmistatud vaibana on iga detail ainulaadne, hoolikalt läbi mõeldud ning kavandatud. Sooja ja hubase atmosfääri loomiseks saate vaipa kergelt kombineerida teiste sisustuselementidega .

Vaip on ülimalt keskkonnasõbralik, valmistatud kvaliteetsest naturaalsest puuvillast. Viimistluseks on kasutatud mittetoksilisi värvaineid. Vaip on valmistatud käsitsi ning traditsiooniliselt, seega värvus ja kuju võivad veidi erineda.Vaip vastab kõigile laste kvaliteedi- ja ohutusnõuetele. (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001)Vaip kergesti pestav , seda saab kodus pesta tavalises pesumasinas. Vältida robottolmuimeja kasutamist. Kui vaibal tekib niite, siis neid mitte tõmmata, vaid kääridega lõigata.

Materjal: naturaalne puuvill
Värv: naturaalvalge

Hooldus: Vaipu võib pesta nii käsitsi kui ka masinas( jälgida masina kaalupiirangut!). Loputada väga põhjalikult ning kuivamiseks ideaalne oleks õhku läbi laskev tasane pind.