Valgusti+kõlar Kooduu

Tootekood
95007
190,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 31.7 cm Kõrgus: 56.3 cm Sügavus: 31.7 cm
Eksklusiivne valgusti Kooduu võlub oma kaasaegse disaini ning unikaalsusega. Valgusti valge toon ning trendikas kuju sobib pea kõikjale, kasuta siseruumides, terrassil, rõdul või meelelahutuskohtades- valik on lai. Kooduu valgusti annab mitmeid kasutus võimalusi, et teha olemine luksuslikuks ning nauditavaks, annab häid emotsioone ning pakub samuti ka silmailu. Led valgusti annab mõnusa valguse ning muusika annab sisseehitatud bluetooth kõlar, tänu millele ei ole vaja eraldi heli allikat. Valgusti keskel on ava, kuhu on võimalik panna kas jääd, et hoida joogid jahedad või hoopiski vastavalt maitsele lilled. Üks valgusti- palju lahendusi.

Valgusti+kõlar Kooduu ümbris on valmistatud matistatud polüteteleenist. Anuma ääred on harjatud alumiiniumist ning jalad kaetud nylonist. Valgusti käepide on valmistatud nahast. Keskel oleva anuma suurus 2 L. Valgusti aku tööaeg 80% võimsusel on kuni 11 tundi, vajalik laadimise aeg on 8 tundi. Laadija tüüp on valgustil Micro USB, aku võimsus 3000mAh. Kõlari võimsus on 24 W. Bluetoothi leviala on kuni 25 meetrit, toimiv jadaühendus ning saab siduda piiramatu arvu tooteid, eriliselt hea efekti annab, kui ühendada omavahel kõik kolmes suuruses kõlarit.

Materjal: nahk, alumiinium, nylon, polüteteleen
Värv: valge
EU sertifikaadid: CE/FCC/RoHS