Woood voodi Connect 90x200 cm valge

Tootekood
99930
409,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 118 cm Kõrgus: 60 cm Sügavus: 213 cm
Voodi Connect võlub oma neutraalse tooni ning põhjamaise disainiga. Valged puhtad jooned lisavad minimalistliku nooti, tuues ruumi visuaalset avarust. Voodi praktiline kujundus on maitsekalt väljapeetud ning puhas. Sobitades voodit teiste magamistoa elementidega, moodustate kauni ning omapärase sisekujunduse.

Voodi Connect on valmistatud valge viimistlusega männipuidust. Voodi ühel küljel on terves ulatuses riiuli osa, mille ees mugavalt liikuv lükanduks. Hoiuruumi mõõdud on 104x26 cm. Voodile sobib lippidega voodipõhi mõõdus 90x200, voodipõhi ei kuulu komplekti.

NB! Voodit ei saa kokku panna peegelpildis.

Tervikliku kappide mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Connect sarja kappe.
Toodete viimistlemiseks on kasutatud vesialuselist värvi, mis vastab väga kõrgele Euroopa standardile EN71-3 (lubatud kasutada mänguasjadel).

Materjal: männipuit
Viimistlus: valge
Tootesari: Connect