Voodi Cosmo 160x200 cm

Tootekood
94535
Special Price 279,00 € Regular Price 349,00 €
Hinnavõit 70,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 25 tk
Toote mõõdud:
Laius: 165 cm Kõrgus: 35.5 cm Sügavus: 210.5 cm
Voodi Cosmo võlub oma kaasaegse ning trendika stiiliga. Tagasihoidlikult maitsekas disain ning hall toon- nende kahe kooslus toob ruumi iseloomu ja mõjub elegantselt. Voodile annavad lõpliku aktsenti temakülgedel olevad sahtlid, mis tekitavad mugavat lisaruumi, hoiustamaks erinevaid magamistoa tarbeid. Voodi Cosmo loob luksusliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi.

Voodi Cosmo on valmistatud vastupidavast mööbliplaadist ning puidust ning on kaetud halli kvaliteetse kangaga. Voodi jalad on valmistatud puidust ning viimistletud cappuccino tooniga. Voodil on neli sahtlit mugavaks asjade hoiustamiseks. Madrats ei kuulu komplekti, valige madrats suuruses 160x200 cm. Puidust lippidega voodipõhi kuulub komplekti. Ilma voodipeatsita. Voodi maksimaalne kandevõime on 220 kg.

Materjal: mööbliplaat
Värv: hall
-20%